Firma CrisTap to zespół fachowców, którzy tworzą meble łączące wygodę z funkcjonalnością. Nasze długoletnie doświadczenie w branży meblowej pozwala projektować meble zgodnie z najnowszymi trendami. Do produkcji mebli używamy najwyższej jakości atestowanych materiałów i surowców.

Od poniedziałku do piątku: 8.00-18.00

Tel. (58) 677 52 39
e-mail: d.handlowy@cristap.pl

  /  Warto Wiedzieć   /  Tkaniny Obiciowe

Tkaniny Obiciowe

 

1. LECH FABRICS

Od czterdziestu lat zajmujemy się sprzedażą tkanin obiciowych wysokiej jakości, indywidualnie dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów i pomagając im w wyborze jak najlepszych rozwiązań.

Jako rodzinna firma, jesteśmy przywiązani do tradycji, która w naszym przypadku oznacza utrzymywanie wieloletnich, partnerskich relacji z klientami, a także innowacyjne podejście do prowadzenia biznesu i stały, wielokierunkowy rozwój.

 

 

2. DAVIS FABRICS

BE INSPIRED.

Produkujemy tkaniny do pięknych wnętrz. Naszą siłą jest doświadczenie, które traktujemy jako punkt wyjścia do dalszego rozwoju. Na tej bazie tworzymy NOWĄ jakość, NOWE rozwiązania. Inspirujemy do tworzenia pięknych rzeczy.

BE SMART.

Wiemy jak ważną rolę odgrywa tkanina na meblu. Mądry wybór ma znaczenie. Kolekcje naszych tkanin pozwolą Ci znaleźć rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Możliwości jest wiele. Sięgnij po nie. To takie proste.

 

 

3.TOP TEXTIL

Z marką Toptextil możesz wybierać spośród tysięcy tkanin z kilkuset kolekcji. W naszej ofercie znajdziesz tkaniny obiciowe, ekskluzywne tkaniny obiciowe, tkaniny materacowe oraz tkaniny outdoroowe. Dzięki innowacyjnej stworzonej i opatentowanej dla Toptextil technologii Cleanaboo i Cleanaboo+ utrzymanie w czystości Twoich mebli będzie łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Zanim jednak tkaniny trafią do Waszych domów poddawane są szeregowi badań, aby zagwarantować Wam najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Przy projektowaniu tkanin, dzianin, szenili, welwetów i ekoskór czerpiemy z natury, sztuki, kultury oraz wszystkich miejsc, do których zabierze nas wyobraźnia. Toptextil- to jakość w każdym włóknie.

 

 

4. FARGOTEX GROUP

Czym jest technologia łatwego czyszczenia Magic Home?

Włókna tkanin Fargotex już na etapie produkcji, pokrywane są specjalną apreturą, która tworzy zaawansowaną barierę ochronną Magic Home. Dzięki temu wszelkie plamy szybko i sprawnie poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania unikalnej struktury materiału.

Plamy znikają bez śladu – jak to możliwe? Z technologią Magic Home można czuć się swobodnie. Relaks przy filiżance kawy, beztroska zabawa z dzieckiem czy wino z przyjaciółmi – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą.  A jeśli przypadkowo powstania plama, łatwo można ją usunąć za pomocą wody, papierowego ręcznika czy szkolnej gumki do ścierania. Plama zniknie jak zaczarowana, a powierzchnia odzyska swój wspaniały wygląd. Tak, jakby nigdy nic się nie wydarzyło.