TKANINY OBICIOWE

Czym jest technologia łatwego czyszczenia Magic Home?

Włókna tkanin Fargotex już na etapie produkcji, pokrywane są specjalną apreturą, która tworzy zaawansowaną barierę ochronną Magic Home.

Dzięki temu wszelkie plamy szybko i sprawnie poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania unikalnej struktury materiału.

Plamy znikają bez śladu – jak to możliwe?

Z technologią Magic Home można czuć się swobodnie. Relaks przy filiżance kawy, beztroska zabawa z dzieckiem czy wino z przyjaciółmi – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą.  A jeśli przypadkowo powstania plama, łatwo można ją usunąć za pomocą wody, papierowego ręcznika czy szkolnej gumki do ścierania. Plama zniknie jak zaczarowana, a powierzchnia odzyska swój wspaniały wygląd. Tak, jakby nigdy nic się nie wydarzyło.


Z marką Toptextil możesz wybierać spośród tysięcy tkanin z kilkuset kolekcji. W naszej ofercie znajdziesz tkaniny obiciowe, ekskluzywne tkaniny obiciowe, tkaniny materacowe oraz tkaniny outdoroowe. Dzięki innowacyjnej stworzonej i opatentowanej dla Toptextil technologii Cleanaboo i Cleanaboo+ utrzymanie w czystości Twoich mebli będzie łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Zanim jednak tkaniny trafią do Waszych domów poddawane są szeregowi badań, aby zagwarantować Wam najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Przy projektowaniu tkanin, dzianin, szenili, welwetów i ekoskór czerpiemy z natury, sztuki, kultury oraz wszystkich miejsc, do których zabierze nas wyobraźnia. Toptextil- to jakość w każdym włóknie.

Więcej o Toptextil : www.toptextil.pl
Więcej o Cleanaboo: www.cleanaboo.pl