Firma CrisTap to zespół fachowców, którzy tworzą meble łączące wygodę z funkcjonalnością. Nasze długoletnie doświadczenie w branży meblowej pozwala projektować meble zgodnie z najnowszymi trendami. Do produkcji mebli używamy najwyższej jakości atestowanych materiałów i surowców.

Od poniedziałku do piątku: 8.00-18.00

Tel. (58) 677 52 39
e-mail: d.handlowy@cristap.pl

Kontakt

CrisTap
Producent Mebli Tapicerowanych

ul. Budowlanych 7
84-200 Wejherowo

  (58) 677 52 39
 biuro@cristap.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności


* Informujemy, że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Firma CrisTap Iwona Musiał z siedzibą w Wejherowie przy ul. Budowlanych 7.  Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@cristap.pl lub pod numerem telefonu: (58) 677 52 39. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą adresu e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) tj. prawnie uzasadniony interes Administratora – udzielenia odpowiedzi na wiadomość. Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a po tym okresie przez czas przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu – odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą poczty elektronicznej. Odbiorcami danych osobowych są podmioty świadczące usługi hostingu, serwisu, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa. Szczegółowe dane o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności na firmowej stronie internetowej https://cristap.pl/

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Patrycja Pipłowska
  (58) 677 52 39
  d.handlowy@cristap.pl

SPRZEDAŻ KRAJOWA

Wojciech Krom
  wkrom@cristap.pl
Obszar: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie.

Kamil Półtorak
  kamil.handlowy@cristap.pl
Obszar: Warmińsko-mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie.

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Michał Patelczyk
  793 344 121
  zaopatrzenie@cristap.pl

DZIAŁ SERWISU

  503 709 576
  reklamacje@cristap.pl