Firma CrisTap to zespół fachowców, którzy tworzą meble łączące wygodę z funkcjonalnością. Nasze długoletnie doświadczenie w branży meblowej pozwala projektować meble zgodnie z najnowszymi trendami. Do produkcji mebli używamy najwyższej jakości atestowanych materiałów i surowców.

Od poniedziałku do piątku: 8.00-18.00

Tel. (58) 677 52 39
e-mail: d.handlowy@cristap.pl

  /    /  Testimonials
Sorry, no posts matched your criteria.

Zakupiłam model Yoko, jest super wygodny a dodatkowo posiada dwa pojemniki na pościel, ważna dla mnie jest możliwość dostosowania do lewo lub prawostronej opcji, gdyż jestem na etapie urządzania, jestem bardzo zadowolona z obsługi, rozważam zakup kolejnego modelu, który wpadł mi w oko.

Joanna K.

Wybrałam tam piękne kanapy. duży wybór tkanin. i profesjonalna obsługa. szybka realizacja polecam.

Dorota

Mija 2 lata użytkowania narożnika Toronto. Zaraz po łóżku w sypialni najważniejszy mebel w mieszkaniu. Znakomicie spełnia swoją funkcję. Niesamowicie wygodny i praktyczny. Dostawa, obsługa, kontakt z klientem bez zarzutu - profesjonalnie i na wysokim poziomie.

Karol

Dostępność różnorodnego asortymentu meblowego, miła obsługa, wysoka jakość produktów. Polecam.

Aneta

Polecam wszystkim super jakość pełny profesjonalizm.

Denis

Polecam. Ciekawa oferta, dobra jakość, rzeczowa obsługa.

Helena

Bardzo wygodnie i funkcjonalnie. Tego szukałem z rodziną. Polecam na 100%!

Adam

Widząc w jaki sposób Firma Cris Tap się rozwija to życzę dużo sukcesów i najlepszego. Bardzo ładny dizajn mebli oraz bardzo dobrej jakości wykonane są meble tapicerowane które są godne polecania wszystkim którym zależy na jakości mebli tapicerowanych z firmy Cris Tap która ma nadzieję że spełnią oczekiwania klienta.

Trebor

Piękne i dobre jakościowo meble. Duża różnorodność modeli oraz tkanin, które można dostosować do każdego wnętrza. Szczególnie polecam sofę ''Sofia'', która nie dość, że pięknie się prezentuje to jest do tego bardzo wygodna!

Justyna

Wraz z mężem długo zastanawialiśmy się jaką kanapę wybrać do naszego mieszkania. Mając małe dzieci jest to nie lada wyzwanie. Polecono nam firmę CrisTap. Wybraliśmy nasz ideał, który służy po dziś dzień ( ok. 2lata) . Dzięki specjalnej tkaninie żadne zabrudzenia małych rączek nie są nam straszne. Z całego serca polecam każdemu.

Klaudia K.

Firma pewna i godna polecenia. Współpraca z CrisTap już od kilku miesięcy przebiega bez zarzutu, sprawnie i w miłej atmosferze! ; )

Michał